metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)07.10.2023 19:07

Teraz widać dlaczego szczególnie pisowcy i platformersi atakują Konfederację. Bo po prostu zaczyna sprawdzać się polskie porzekadło ludowe "Gdzie się dwóch bije, tam trzeci korzysta". No i gitara.

410


kupa śmiechu ~kupa śmiechu (Gość)07.10.2023 08:36

Ogólnopolskie sondaże plasują Konfederację poniżej progu wyborczego, a piotrkowski portal internetowy 28%. Taka jest wiarygodność.

160


Jjjjjjjbb ~Jjjjjjjbb (Gość)07.10.2023 22:08

Na pewno nie na reset zagłosuje ale ogólnie nie ma na kogo głosować nie ma partii takiej

27


Zed ~Zed (Gość)08.10.2023 08:07

Ten sondaz tylko potwierdza,ze w Piotrkowie mieszka duzo ograniczonych w rozumie ludzi.Niby centrum a zascianek.

82


gorączka wyborcza ~gorączka wyborcza (Gość)08.10.2023 12:26

Na każdego, byle nie na pis.

94


JarosławSingiel ~JarosławSingiel (Gość)05.10.2023 20:55

Jesteśmy pod ścianą i nie ma wyjścia zostaje tylko PIS z tej całej Targowicy

1026


suweren ~suweren (Gość)07.10.2023 23:29

Mnie nie musi nikt przekonywać na kogo mam zagłosować. Kto ma trochę oleju w "głowie", ten będzie wiedział. Po 1989 roku my Polacy dokładnie wiemy kto czym "pachnie".

37


Czymacieskojarzenia? ~Czymacieskojarzenia? (Gość)08.10.2023 15:45

bohater Szekspirowskiego dramatu Ryszarda III: "Jestem mały, jestem brzydki, psy na mój widok wyją, kobiety nie chcą ze mną tańczyć, co mam robić w tym świecie? No, muszą się mnie bać, to wtedy nie będą się ze mnie śmiali. A żeby się bali, to muszę mieć władzę". "Jak w każdej dobrej bajce", zły król Anglii przegrywa bitwę, wołając "Królestwo za konia", aby ratować się ucieczką.

50


Już niedługo! ~Już niedługo! (Gość)08.10.2023 17:49

PSL straci mandaty w kraju a później poleci na łeb i szyję poparcie w powiecie. Całe szczęście przewietrzy sie gabinety na Dąbrowskiego. Jeszcze chwila.

74


suweren ~suweren (Gość)08.10.2023 11:19

1. Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki? - "nie".
2. Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn? - "nie".
3. Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi? - "nie".
4. Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską? - "nie".

88


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat